Üritused

Tagasi

Iduettevõtte-suurettevõtte matchmaking 4: Rohepööre ja jätkusuutlikkus

Fotografiska Tallinn
Innovatsiooniliidrite klubi korraldab koostöös Startup Inkubaatoriga 4. oktoobril kell 09.00-12.00 rohepöörde ja jätkusuutlikkuse matchmaking üritust. Ürituse keskmeks on rohepööre, mida aitavad toetada erinevad tehnoloogilised lahendused ja protsessid. Soovime toetada ettevõtteid süsinikuneutraalsuse saavutamise ja jalajälje vähendamisega, pakkudes Innovatsiooniliidrite klubi matchmaking formaati suurettevõtete ja iduettevõtete vahel koosloomeks ning kogemuste vahetamiseks. Üritusel osaleb ligikaudu 50 rohetehnoloogia valdkonna tipptegijat.

Startupide ja suurettevõtete matchmakingu eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks ühisarendamise, testimise, valideerimise või kasutamise vormis. Neljanda startup-suurettevõtte matchmaking ürituse teemaks on rohepööre ja jätkusuutlikkus.

Päeva modereerib Ragmar Saksing, Tehnopoli Roheklastri juht.

Ajakava:
08:45-9:00 kogunemine ja registreerumine
09:00-09:10 Tervitus ja avakõne (Kristi Klaas, Riigikantselei, Eesti riigi Rohepoliitika koordinaator)
09:10-09:30 Ragn-Sellsi maailmamuutvad ringmajanduse lahendused: Kuidas põlevkivituhkadest ja kinnipüütud CO2-st saab veganpiim ja see on alles algus (Rainer Pesti, Ragn-Sells äriarendusjuht)
09:30-10.10 Fireside Chat: Ettevõtete rohepöörde kogemus – Katrin Tamm (Tere AS, Kestliku arengu juht), Mihkel Tammo (organisatsioon TIFC), moderaator: Ragmar Saksing (Tehnopoli Roheklastri juht).
10.10-10.25 Advokaadibüroo Hedman vandeadvokaat Toomas Seppel „Koostöömudelid ettevõtete vahel“
10.25-10.45 Rohetehnoloogia iduettevõtete pitchimine (4 ettevõtet)
10:45-11:00 Kohvipaus
11:00-11:30 1:1 kohtumised suurettevõtte-iduettevõtte vahel (eelvalideerimine)
11:30-12:00 Networking

Matchmaking kohtumisel toome teie ette oma lahendusi tutvustama ja koostöövõimalusi pakkuma iduettevõted, neist neli teevad oma lahendusest ka ettekande.

Üritusele on lisaks ILK suurettevõtetest liikmetele kuulama oodatud ka kõik iduettevõtetest liikmed - kas samuti koostöövõimaluste otsimiseks või lihtsalt teiste klubiliikmete ja nende lahendustega tutvumiseks.

Üritus toimub Fotografiskas, Telliskivi 60a.

Üritust toetab Eesti riik läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Rahandusministeeriumi (Ida-Viru maakonna ettevõtluse ning inimeste tööalaste oskuste mitmekesistamise toetusmeede).