Tagasi

“Eksimuste õhtu vol 3: …”

Kampus

Detsembris 2023 korraldasime Innovatsiooniliidrite klubi sündmuse – Eksimuste õhtu: vead kui innovatsiooni päästikud. Sündmus osutus väga populaarseks ning oleme sellele korraldamas jätkusündmust. Sündmuse fookuseks on toetada ettevõtete ärikasvu läbi kogemusnäidete ettevõtetelt, kes on võtnud riske, ebaõnnestunud, katsetanud uusi lahendusi ning täiskäigul madalseisust välja tulnud. Eelmise sündmuse kokkuvõtte leiate: https://innovatsiooniliidrid.tehnopol.ee/eksklusiivne-pilk-ettevotete-siseellu-miks-eksimused-sunnivad-ja-mida-nendest-oppida/


Üritus toimub Tallinnas Põhjala tehases. Sündmuse käigus pakume pidulikku õhtusööki.


Üritust modereerib Urmas Vaino.


Ajakava:
17.30-18.00 Kogunemine, registreerumine, suupisted
18.00-18.05 Failure night sissejuhatus Urmas Vaino
18.05-18.30 Tartu linna kogemused ja õppetunnid. (Raimond Tamm, Tartu abilinnapea)

18.30-19.00 Uued tooted ja teenused (Metatellus tegevjuht Triin Kask)

19.00-19.30 Iduettevõtte raha kaasamise lugu (Autolevi tegevjuht Tauri Kärson)
19.30-20.00 Õhtusöök/networkimine
20.00-20.30 Vaimne tervis ja ettevõtlus (Better Medicine tegevjuht Priit Salumaa)
20.30-21.00 Tootearendus (HUUM arendusjuht Roman Kaljuorg)
21.00-22.00 Networking


Metatellus on tehnoloogiaettevõte, mis pakub alternatiivi mõtestamata veebiotsingutele. Nende brand "Soulie" loob indiviidile personaalse algoritmi, et toetada veebiotsingutel enesearengut läbi fokusseeritud ja disainitud sisu. Ettevõtte toetab kvaliteetse ekraaniaja, suurendatud teadmiste ja sisutühja informatsiooni pakkumist ning annab indiviidile suurema kontrolli tarbitava sisu osas.


Autolevi pakub võimalust lihtsalt ja turvaliselt jagada sõidukeid inimeselt inimesele. Võimalus teenida oma sõidukiga lisaraha aegadel, kui seda ise ei kasuta või rentida endale auto just siis, kui seda vajad. Autolevist leiab ka sobiva sõiduki kolimiseks, puhkusereisideks ja laia valiku hobiautosid ning pulmaautosid. Autolevis on üle 50 000 kasutaja ja enam kui 2200 sõiduki Eestis, Lätis ja Soomes. Tegemist on suurima autojagamise teenusega regioonis. Kõik Autolevi autod, väikebussid ja kaubikud on kindlustatud Autolevi kindlustusega.


Better Medicine eesmärk on muuta meditsiin paremaks kõigile kasutades tehisintellekti – vähihaigetele, arstidele ja haiglatele. Ettevõte on loonud intelligentsed tööriistad, mis aitavad arstidel oma patsientidele paremat ravi ja võimalusi pakkuda. Better Medicine AI (BMAI) on tehisintellekt, mis vähendab aega, mille radioloogid peavad CT-skaneeringute analüüsimiseks kulutama. Hinnanguline aja kokkuhoid on 40–60% vähijuhtumi kohta. Lisaks ajasäästule on hinnanguliselt võimalik AI abil röntgeni-, CT- ja MRI-skaneeringute analüüsimiseks säästa 36 000–41 000 inimelu aastas. Better Medicine on Connected Health klastri liige.


HUUM on innovaatiline Eesti saunakeriste tootja. Ettevõtet inspireerib armastus sauna ja uudsete lahenduste vastu. HUUMi saunakerised on ühendatud kauni disaini, maheda leili ja nutika tehnoloogiaga. 2015. aastal võitis DROP saunakerise disainilahendus ning meisterlik teostus ühe maalima prestiižsema tootedisainiauhinna Red Dot. 2021. aastal võitis nii CLIFF elektrikreis kui UKU sauna juhtimissüstee, Red Dot. auhinna. HUUM OÜ on SGS sertifitseeritud tootja ning omab rahvusvahelist ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati.


Üritus on mõeldud Innovatsiooniliidrite klubi liikmetele, innovaatilistele idu- ja suurettevõtetele.


Sündmust toetab Tallinna Linnavalitsus.