Tagasi

Iduettevõtte-suurettevõtte matchmaking 2: Tehisintellekt ja andmed

TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Startupide ja suurettevõtete matchmakingu eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks ühisarendamise, testimise, valideerimise või kasutamise vormis. Teise startup-suurettevõtte matchmaking ürituse teemaks on tehisintellekt ja andmed.


Ajakava:
9:00-9:15 registreerimine, suupisted/kohvi;
9:15-9:17 Avasõnad - Reet Pärgmäe (TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse juht)
9:18-10:30 Muudatuste juhtimise koolitus lähtuvalt Prosci ADKAR mudelist (1 h) + (15 min) arutelu Change Partners;
10:30-11:30 matchmaking (5-6 lahenduse tutvustus);
11:30-12:00 networking.


Teise matchmaking kohtumise raames viib Change Partners läbi muudatuste juhtimise koolituse, mis põhineb Proci ADKAR mudelil ning koolituse käigus jagatakse parimaid praktikaid ning näiteid. Lisainfo: https://www.changepartners.ee/


Matchmaking kohtumisel toome teie ette oma lahendusi tutvustama ja koostöövõimalusi pakkuma 6 iduettevõtet, kes teevad oma lahendusest ettekande:


1.Aiotex (tark- ja riistvara tööstussektorile) https://www.aiotex.com/
•Aitavad digitaliseerida tehaseid - riistvara andmete kogumiseks seadmetest, integratsioon erinevate süsteemide vahel, seadmete ja süsteemide juhtimine deskdopilt.


2.Catapult Labs(personaalne tarkvara arendus) https://www.catapultlabs.eu/
•Teevad koostööd erinevate valdkondade juhtidega ja keskenduvad keerulistele arendus- ja integratsiooniprojektidele. Teenused: IOT arendus, tarkvara arendus, süsteemi integreerimine, varade ja
ülesannete haldamine, kontseptsioonilahendused, arhitektuur ja analüüs. Kliendid: Ericsson, Pipedrive, Elektrilevi, TalTech, Fujitsu, Levira, We Power, Elisa, MTA.


3.Cybertec Nordic(andmeteaduse ja PostgreSQL-i teenus) https://www.cybertec-postgresql.com/en/
•Professionaalne partner andmeteaduse ja PostgreSQL-i teenuste
osutamisel. Seda alates masinõppest, tehisintellektist ja suurandmetest kuni Postgre SQL tugiteenuste, konsultatsioonide ja koolitusteni. Kliendid: Siemens, BRZ, BMW, HP, Bank Austria.


4.EnderTuring(kõnetuvastus ja -töötlus) https://enderturing.com/
•Spetsialiseerunud kõnetuvastuse ja -tehnoloogiate väljatöötamisele ja rakendamisele. Nende lahendused annavad suurtele ettevõtetele ja valitsusasutustele võimaluse koheselt transkribeerida ja analüüsida 100% kõnekeskustesse saabuvatest kõnedest. Automatiseeritud aruanded aitavad ettevõtetel näha täielikku äriteavet ja on hädavajalikud korrektsete ja õigeaegsete äriotsuste tegemiseks.


5.Itemada (QR koodi põhine juhend toote/teenuse kasutamiseks) https://itemada.com/
•Platvorm digitaalsete teenuste pakkumiseks off-line toodetele, et jõuda teie klientideni alati, kui nad teie abi vajavad. Pakume tööriistu ja keskkonda otseseks suhtlemiseks lõpptarbija ja toodete müüjate/tootjate vahel.


6.LiTech(andmeladude testimise automatiseerimine) https://litech.app/
•Kohapealse andmete kvaliteedi haldamise tööriista loomine, et automatiseerida kvaliteedi tagamine ja andmete jälgimine omavahelises seoses olevates andmebaasides. Kliendid: Telia, Omniva, Starship, RIK.


Üritusele on lisaks ILK suurettevõtetest liikmetele kuulama oodatud ka kõik iduettevõtetest liikmed - kas samuti koostöövõimaluste otsimiseks või lihtsalt teiste klubiliikmete ja nende lahendustega tutvumiseks.


Palume ennast registreerida kuni 28.10. õhtul kl 17.00-ni.


Üritus toimub Mektory energeetika ruumis, mis asub 1. korrusel aadressil Raja 15.


NB❗️Üritus on mõeldud ja avatud vaid Innovatsiooniliidrite klubi liikmetele ❗️


NB! Üritusele pääseb koroonapassi või koroona läbipõdemise tõendi ettenäitamisel.