Tagasi

ILK startup-suurettevõtte matchmaking vol 1: rohelahendused ja energiasääst

Zoom

Startupide ja suurettevõtete matchmakingu näol alustab Innovatsiooniliidrite klubi teise regulaarsete ürituste sarjaga oma ettevõtmistes. Selle eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks kas ühisarendamise, testimise, valideerimise, aga ka lihtsalt kasutamise vormis.


Esimesel kohtumisel toome teie ette oma lahendusi tutvustama ja koostöövõimalusi pakkuma 5 iduettevõtet:


1. Power Algae – biotehnoloogiaettevõte, mis arendab mikrovetikate väärindamise tehnoloogiaid (CO2 mõju vähendamine, toidulisandid).


2. EnLife – hoonete tehnosüsteemide automatiseerimise lahendused nii kortermajade kui büroohoonete jaoks.


3. Bruce Platform – digitaalne platvorm, mis võimaldab andmete ja info vahetamist, kommunikatsiooni ning andmeanalüüsi osapooltele ehitus-, kinnisvara- ja hoonete haldamise sektoritest.


4. FuseBox – lahendus, mis integreerib tarbijaid ja energiasüsteeme, et võimaldada taastuvate energiaallikate integreerimist ja seeläbi vähendada süsinikdioksiidi, samal ajal teenides selle pealt tulu.


5. Roofit Solar – elektrit tootvad metallkatused, mis on innovaatilised, energiasõltumatust võimaldavad, keskkonnasõbralikud ning hoone omanikule raha tootes ka tasuv pikaajaline investeering.


Üritusel esitleb iga iduettevõte enda lahendust ja koostöövõimalusi just ILK suurettevõtetest liikmetele, misjärel saab endale huvitavate lahenduste kohta küsida küsimusi ning saada täpsemat infot iga startupi käest eraldi vastavas break-out ruumis.


Lisaks kuulete põnevast ja enneolematust tudengiinnovatsioonist Solaride projektis, mis koondab pundi edumeelseid tuleviku teerajajaid, kes ehitavad Eesti esimest päikeseautot.


Üritusele on lisaks ILK suurettevõtetest liikmetele kuulama oodatud ka kõik iduettevõtetest liikmed- kas samuti koostöövõimaluste otsimiseks või lihtsalt teiste klubiliikmete ja nende lahendustega tutvumiseks 😊


Palume ennast registreerida kuni 20.05. õhtul kl 17h00-ni.


NB❗️Üritus on mõeldud ja avatud vaid Innovatsiooniliidrite klubi liikmetele ❗️