Tagasi

INNOVATSIOONI TÖÖTUBA

Online

Innovatsiooniliidrite klubi kutsub oma liikmeid praktilisse online INNOVATSIOONI TÖÖTUPPA!


Ootame Sinu ettevõtte 2 kuni 5-liikmelist meeskonda osa võtma 16. aprillil kell 9.00- 12.30 toimuvast töötoast. Sissejuhatavas osas räägime innovatsioonitegevuste tulemuslikkusest ja selle mõõtmisest. Töötoa praktilises osas tutvustame online-tööriista EpiProdux, mis võimaldab äri kasvatada struktureeritud lähenemisega toote/teenuse- ja äriarendusele ning luua eeldused toote või teenuse kiireks eskaleerimiseks. Iga osalev tiim saab oma ettevõtte kontekstis läbi teha ülesanded, mis aitavad läbi mõelda ja seada ettevõtte ärilisi eesmärke ning kirjeldada toote- või teenusearenduses määrava tähtsusega kliendiprofiili, kliendi vajadusi ning vastavalt toote või teenuse väärtust loovaid aspekte. Samuti aitab tööriist määratleda valideerimiseksperimente, mis seatud eesmärkide täitmiseks ja selleks püstitatud hüpoteeside kontrollimiseks vajalikud on.


Seega pakub EpiProdux suurimat väärtust ettevõtetetele, kel on käsil uue toote või teenuse arendus või kes soovib tootearenduse peamised sammud uuesti läbi käia olemasoleva toote või teenuse osas.


Töötoa ülesehitus:
9.00- 9.20 Sissejuhatus (Mart Maasik, ILK, Markko Karu, konsultant)
9.20- 9.50 Innovatsiooni mõõdikud ja nende rakendamine (Andres Haavel, Empowerment)
9.50- 10.20 Tööriista ja ülesannete tutvustus (Alar Kolk, Euroopa Innovatsiooniakadeemia, EpiProdux looja)
10.20- 10.30 Paus
10.30- 12.00 Oma ettevõtte meeskonnaga – ja moderaatori toetusel – ülesannete läbi tegemine ja arutelu. Moderaator selgitab vajadusel ülesandeid, annab tagasisidet tulemuste kohta ning jagab soovitusi järgmisteks sammudeks.
12.00- 12.30 Kokkuvõte ja koondarutelu


Töötoajärgselt on igal ettevõttel võimalus soovi korral EpiProduxi kasutamist jätkata vastavalt kokku lepitud tingimustele.


Üritus toimub eesti keeles.
Registreerumine lõppeb 14.04. kell 17.00.


❗️Üritus on mõeldud vaid Innovatsiooniliidrite klubi liikmetele ja palume igal osalejal ettevõttest ennast eraldi registreerida❗️