Tagasi

Ülivõimas ja kauaoodatud Innovatsiooniliidrite klubi avaüritus

Akadeemia tee 21/1, Veenuse auditoorium, Teadus- ja ärilinnak Tehnopol

Äri- ja teaduslinnak Tehnopol koostöös SEB-ga kutsuvad Sind Innovatsiooniliidrite klubi avaüritusele, mis ühendab vinget innovatsioonijuhtide ja iduettevõtete kogukonda Eestis.


Avaüritus toob teieni ettevõtete innovatiivse juhtimise parima praktika, jagab uusi väljavaateid ja tööriistu innovatsiooni vallas ning pakub kasulikke võimalusi oma võrgustiku laiendamiseks.


Osalema oodatakse inimesi nii korporatsioonidest, iduettevõtetest kui ka avalikust sektorist!


Kui oled haige, siis palun ära osale üritusel


KAVA
13.30 Registreerumine ja kohv, networking
14.00 Pidulik avamine – Martin Goroško (Tehnopol) ja Mart Maasik (SEB)
14.15 Põhjamaa ettevõtete sessioon: uued trendid, metodoloogiad ja tööriistad ettevõtete innoveerimiseks.
in Corporate Innovation.

Mahesh Kumar, Resulti CEO (veebis) ja Jeff Abbott, Global Scaling Academy asutaja (veebis) – modereerib Mart Maasik (SEB)
15.00 Samuli Savo, Stora Enso CDO (veebis): Kuidas näeb välja modernne innovatsioon Stora Ensos
15.30 Kohv ja networking
16.15 Iduettevõtete sessioon: Iduettevõtete ja korporatsioonide vaheline koostöö – kuidas seda juhtida ja mida sellest õppida?
Lauri Ilison, Juhtiv tundearhitekt Feelingstreamis ja Kristjan Jansons, MindTitani CEO – modereerib Martin Goroško (Tehnopol)
17.00 Kokkuvõte, kohv, networking


Õpi esinejaid tundma:
Lauri Ilison, Feelingstreami juhtiv tundearhitekt
Laurit võiks kutsida Feelingstreami juhtivaks tundearhitektiks. Kasutades tehisintellekti, aitab ta ettevõtetel kliendisuhtlusega müügini jõuda, monitoorides ja analüüsides iga kõnet, e-kirja, sõnumit või veebipäringut. Kõike selleks, et saavutada esmaklassiline kliendikogemuse kontroll.


Kristjan Jansons, MindTitani CEO
Kristjanil on oskuseid ja huve nii robootikas, masinõppes, arvutinägemises ja andmeteaduses. Täna on ta MindTitani tiimijuht, luues erinevaid masinõpperakendusi näiteks nii esemete tuvastamiseks, loomulikuks keeletöötluseks ning tugevusõppeks.


Samuli Savo, Stora Enso CDO
Samuli on ärijuht ja strateeg, kes annab ideid juhtimiseks digiettevõtete strateegiates, innovatsioonijuhtimises ja muutuste juhtimiseks organisatsioonis. Hetkel on ta Stora Enso juhtiv digiametnik (CDO), juhtides ja arendades Stora Enso digitaalset äri üle maailma. Ta juhib digiteerimise ja uute teenuste äriarenduse üksust ning haldab grupitasandilist rahandust digitaalseks eksperimenteerimiseks.


Mahesh Kumar, Resulti CEO
Mahesh on ettevõtja, kirjanik ja diginohik. Hetkel on ta Resulti CEO. Ta on siiani loonud viis ettevõtet, seejuures kahe eduka exitiga ning ühe põrumisega. Üks tema aktiivsetest ettevõtetest on Epicenter, mis on Põhja-Eesti suurim innovatsioonikeskus. Viimase viie aasta jooksul on ta töötanud nõuniku ja partnerina suurte korporatsioonide juhtimistiimide jaoks, luues programme, mis võimaldaks ettevõttesisest ettevõtlust, leiaks partnereid, algataks pilootprogramme ja kasvataks neid.


Jeff Abbott, Global Scaling Academy asutaja
Jeff on ettevõtete innovaator, ettevõtja ja investor, kes on töötanud rahvusvaheliselt korporatsioonide ja iduettevõtete ristumiskohal juba viimased 25 aastat. Tema kireks on piirivaba ülemaailmse ökosüsteemi loomine, mis võimaldaks järgmise generatsiooni maailma muutvatel ettevõtetel kasvada kust iganes. Tema uusim ettevõte on Global Scaling Academy, mis on kaasasutatud kaasautori Chris Yehiga ning Reid Hoffmaniga Blitzscalingust – raamat, mis sukeldub ettevõtete kasvatamisse ja koostöösse ning selgitab, kuidas luua maailma muutvaid ettevõtteid nagu Amazon, Alibaba ja Airbnb rekordkiirusel.


Näeme Innovatsiooniliidrite klubis!


Avaüritus on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Rondi poolt vastavalt Startup Estonia projektile (EU5065).