Events

26. January 2022 10:30

Robootika ja tehisintellekti innovatsioon – kogemuslood ja rahastusallikad

SPARK Demo
Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE ning Innovatsiooniliidrite klubi kutsuvad Teid klubiüritusele “Robootika ja tehisintellekti innovatsioon - kogemuslood ja rahastusallikad”.
Oma ettevõtte kogemusest räägivad AS Thermory ja Fyma OÜ esindajad ning üritusel tutvustatakse MKMi taasterahastu meetmeid ja krattide pilootprojektide vooru.
Read more
10. December 2021 13:00

Strategic Transformation: best practices across industries

Innovation Leaders club is organizing a virtual event on strategic planning to introduce the practices of leading companies about their transformations with a focus of R&D investments. Only for Innovation Leaders Club Members.
Read more
29. October 2021 09:00

Iduettevõtte-suurettevõtte matchmaking 2: Tehisintellekt ja andmed

TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory
Startupide ja suurettevõtete matchmakingu eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks ühisarendamise, testimise, valideerimise või kasutamise vormis. Teise startup-suurettevõtte matchmaking ürituse teemaks on tehisintellekt ja andmed.
Read more
01. October 2021 10:30

2021/2022 hooaja KICK-OFF Tartu Ülikooli Delta keskuses “Andmepõhised uued teenused ja ärimudelid”

Tartu Ülikooli Delta keskus
Osalejate seas on Tartu Teaduspark, Geenivaramu, Tartu Ülikool, SEB ja SEB Kasvuprogrammis osalevad startupid ning suurettevõtted erinevatest valdkondadest. Avaürituse eesmärk on anda ülevaade toimivatest andmepõhistest ärimudelitest ja teenustest, rääkides andmekasutusest nii tervise valdkonnas kui ka luues paralleele teiste valdkondadega.
Read more
24. September 2021 09:00

Inspiratsioonihommik: ülevaade algavast hooajast

Gourmet Coffee Kadriorg
Innovatsiooniliidrite klubi kutsub oma liikmeid 24. septembril toimuvale inspiratsioonihommikule ja 2021/2022 hooaja avaüritusele 1. oktoobril Tartusse. Ootame Sinu ettevõtte meeskonda osa võtma 2021/2022 hooaja esimesest inspiratsioonihommikust 24. septembril kell 9:00- 11:00 Gourmet Coffee Kadriorus aadressil L. Koidula 13a.
Read more
18. June 2021 09:00

Innovatsiooniliidrite klubi hooaja lõpuüritus – ideest spin-offini

Arhitektuurikatel
Küsitluste põhjal on selgunud, et ideearendusega enamus ettevõtetes süsteemselt ei tegeleta ning sageli puudub ideepank täielikult. Kuigi ideede genereerimine võib tunduda väljakutsena, oleme näinud ka mitmeid positiivseid näiteid ettevõtetest välja arenenud spin-offide näol. Kuidas teha ettevõtte siseselt ideearendust? Kuidas koguda ideid ja neid hinnata? Kuidas luua ideepanka? Kuidas jõuda ideest spin-offini? Kõigest sellest räägime 18. juuni üritusel Arhitektuurikatlas.
Read more
28. May 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi Kohvihommik ürtustesarja eesmärk on luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid. Kohvihommik toimub iga kuu viimase reede hommikul.
Read more
21. May 2021 14:00

ILK startup-suurettevõtte matchmaking vol 1: rohelahendused ja energiasääst

Startupide ja suurettevõtete matchmakingu näol alustab Innovatsiooniliidrite klubi teise regulaarsete ürituste sarjaga oma ettevõtmistes. Selle eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks kas ühisarendamise, testimise, valideerimise, aga ka lihtsalt kasutamise vormis.
Read more
30. April 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi Kohvihommik ürtustesarja eesmärk on luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid.
Read more
16. April 2021 09:00

INNOVATSIOONI TÖÖTUBA

Online
Innovatsiooniliidrite klubi kutsub oma liikmeid praktilisse online INNOVATSIOONI TÖÖTUPPA! Ootame Sinu ettevõtte 2 kuni 5-liikmelist meeskonda osa võtma 16. aprillil kell 9.00- 12.30 toimuvast töötoast. Sissejuhatavas osas räägime innovatsioonitegevuste tulemuslikkusest ja selle mõõtmisest.
Read more
26. March 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi alustab uue ürtustesarjaga Kohvihommik- eesmärgiga luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid.
Read more
17. December 2020 14:00

How to Design Innovation Funnel and Strategy

Online
With the Innovation Leaders Club's third insightful event, we keep the exciting journey progressing and the community growing! This time we meet virtually, but still in an interactive and practical way. The upcoming deep dive session focuses on creating an actionable innovation strategy.
Read more
29. October 2020 14:00

Innovation Culture at Organisations

Milrem Robotics
Dear Innovation Leader

We are delighted to invite you to our second event:
Innovation Culture at Organisations
October 29th, Milrem Robotics
(Betooni 1, Tallinn).

During this event, we will get a deeper understanding of what innovation culture means, how to increase its level inside the organisation and what are the benefits that follow when you do so. We will learn how to broaden the innovation mindset and how to create innovation teams as well as lead them in your organisation.
Read more
26. August 2020 14:00

Long-awaited opening event of the Innovation Leaders Club

Akadeemia tee 21/1, Venus auditorium, Science and business park Tehnopol
Science and business park Tehnopol along with SEB are excited to invite you to the grand opening of the Innovation Leaders Club, which connects an awesome community of innovation leaders and startups in Estonia.

The opening event brings you the best practice of corporate innovation leadership, shares new innovation insights and tools along with useful networking opportunities.

All corporates, public sector innovators and startups are welcome!
Read more
17. June 2020 14:00

Kes veavad uue ajastu majandussprinti?

Online
Innovatsiooniliidrite klubi esimese veebiseminariga lükkame käima ürituste sarja, mis lõimib innovatsiooni visionäärid ühte kogukonda, loob pinnase uute ideede tekkeks, annab sügavamaid teadmisi ja tõhusamaid oskusi tulevikulahenduste rakendamiseks ettevõtetes.

Alustame digitaalselt ja juba sügisel ootame innovatsiooni eestvedajaid põnevale avaüritusele!

Avaseminaril arutlevad EV President Kersti Kaljulaid, Krimelte juht ja asutaja Jaan Puusaag ning Testlio asutaja ja CTO Kristel Kruustük, kes veavad uue ajastu majandussprinti.
Read more