Üritused

26. September 2023 14:00

IV hooaja avaüritus – “Icosageni külastus: Kuidas suurendada ettevõttes T&A&I investeeringuid ja arendada maailmamuutvaid tehnoloogiaid?”

Icosagen AS
Innovatsiooniliidrite klubi IV hooaja avaüritus toimub teisipäeval, 26. septembril Icosageni tehases Tartus. Selle hooaja avakohtumise teemaks on „Kuidas suurendada ettevõttes T&A&I investeeringuid ja arendada maailmamuutvaid tehnoloogiaid?".

Üritus on suunatud kõikidele innovaatilistele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Kohapeal osalejatele on vaid piiratud arv kohti, võimalus on sündmusest osa saada ka virtuaalselt. Registreeru esimesel võimalusel, et kindlustada üritusele koht.
Loe edasi
09. June 2023 13:00

Season finale: Innovation Capacity of Nordic companies – best practices

SEB Innovation Centre
The main idea of the event is to give an overview of Estonia’s position in the Global Innovation Index, including insights from the ministry regarding investments into innovation and next steps to support economic growth.
Loe edasi
17. May 2023 18:00

“Eksimuste õhtu vol 2: Metatellus – Autolevi – Better Medicine – HUUM”

Kampus
Novembris 2022 korraldasime Innovatsiooniliidrite klubi sündmuse – Eksimuste õhtu: vead kui innovatsiooni päästikud. Sündmus osutus väga populaarseks ning oleme sellele korraldamas jätkusündmust. Sündmuse fookuseks on toetada ettevõtete ärikasvu läbi kogemusnäidete ettevõtetelt, kes on võtnud riske, ebaõnnestunud, katsetanud uusi lahendusi ning täiskäigul madalseisust välja tulnud.
Loe edasi
02. May 2023 12:30

Eleringi külastus: ESG põhimõtete rakendamine ja parimad praktikad

Elering AS
Sel korral külastame ettevõtet Elering, mis on sõltumatu ja iseseisev Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on kindlustada Eesti tarbijatele igal ajahetkel kvaliteetne energiavarustus. Elering tegutseb energeetika kompetentsikeskusena, panustades teadus- ja arendustegevusse ning on nõuandjaks valdkonna poliitikate kujundamisel. Elering teadvustab info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate laialdase kasutuse olulisust energiasüsteemide arendamisel.

Sündmusel räägib Elering kuidas ettevõte on süsteemselt ja strateegiliselt juurutanud ESG põhimõtteid ning eesmärgipäraselt lähenenud, kaasates kogu organisatsiooni.
Loe edasi
20. April 2023 12:45

Innovatsiooni rahastamise koolitus

Tehnopol Startup Incubator / Tehnopol Startup Inkubaator
Sel korral kohtume Tehnopol Startup Inkubaatoris ning koolituse eesmärgiks on anda ülevaade erinevatest innovatsiooni rahastamise mudelitest ja milliseid väliseid võimalusi rakendada, et innovaatilisi ja riskantsemaid arendusprojekte ellu viia.

Koolituse käigus annavad oma ala eksperdid ülevaate erinevatest kapitali liikidest ning nende sobivusest - varajase faasi rahastamine, mis hõlmab era- ja riskikapitali ning strateegiaid lähtudes ettevõtte eluetappidest. Sealhulgas annavad eksperdid ülevaate kapitali kaasamisest ja jätkuinvesteeringutest ning jagavad praktilisi näiteid ettevõtte äri kasvuks ja innovatsiooni arenguks.
Loe edasi
29. March 2023 13:45

Vestlus juhilt-juhile: Valdkonnaülene digihügieen ja nutikas investeeringute planeerimine

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus
Innovatsiooniliidrite klubi suur- ja kasvuettevõtted külastavad sel korral Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskust (SMIT). Tegemist on suurima riigi IT-asutusega, kes loob ja haldab elupäästeks ning siseturvalisuse tagamiseks vajalikke infosüsteeme.

Sündmuse fookuseks on ettevõtte kaitsmine läbi mõtestatud ärimudeli ja nutikate süsteemide, et minimiseerida võimalikud turvariskid - küberrisk tähendab kogu ettevõttele äririski. Sündmuse käigus jagavad oma ala eksperdid parimaid teadmisi ning praktilisi näiteid oma ettevõtte äri kaitsmiseks.
Loe edasi
22. February 2023 09:30

Innovation Strategies and Competitive Advantage talks by Global Innovation Expert

SEB Pank
Innovation Leaders Club is organizing a seminar with Global expert on innovation strategies and the CEO of Business Model Inc Partick van der Pijl. He will focus on innovation strategies, business models and development (digital models; how to transform from product to service; give case studies and real life examples). During the event we will have a fireside chat moderated by Mart Maasik (UniTartu Ventures) together with Andra Altoa (SEB) and Patrick van der Pijl (Business Model Inc). The main focus of the fireside chat will be on designing innovation culture and how to empower company's innovation performance.
Loe edasi
27. January 2023 10:45

Süvatehnoloogia ettevõtte GScan Tartu tehase külastus ja teenusedisaini kogemuslugu

GScan OÜ
2023. aasta esimesel Innovatsiooniliidrite klubi sündmusel külastame Tartus asuvat süvatehnoloogia ettevõtte GScan tootmis- ja arenduskeskust ning kuulame millist tehnoloogilist lahendust ettevõtte arendab ja mis sütitab ettevõtet tippinnovatsiooni looma. Lisaks on sündmusel oma rahvusvahelistest ekspertteadmistest ja kogemustest kasutajakogemuse disaini ja uurimise valdkonnas rääkimas Kaspar Raats, kes on esimene autode kasutajakogemuse erialal doktorikraadi omandav eestlane ja kasutajate uurija Volvo Carsis.
Loe edasi
24. November 2022 17:45

“Eksimuste õhtu: Vead kui innovatsiooni päästikud”

Lore Bistroo
Tutvustame Eesti iduettevõtetele, kasvuettevõtetele ja suurettevõtetele Innovatsiooniliidrite klubi uut kontseptsiooni "Failure night" mille eesmärgiks on toetada ettevõtete ärikasvu läbi kogemusnäidete ettevõtetelt, kes on võtnud riske, ebaõnnestunud, katsetanud uusi lahendusi ning täiskäigul madalseisust välja tulnud.
Loe edasi
16. November 2022 09:00

“Innovatsioonitrepp 2.0 ja SEB Kasvuprogrammi finaal”

Tallinna Teletorni 2. korrus
Esmakordselt toimub Innovatsiooniliidrite klubi liikmetele Innovatsioonitrepp 2.0 tutvustamine , mille käigus räägitakse uuest innovatsioonitrepi kontseptsioonist, eesmärkidest ning testimisest. Selle järgselt toimub SEB Kasvuprogrammi finaal, mil neli kasvuettevõtet räägivad programmi käigus kogutud uutest teadmistest, ärifookusest ning ettevõtte ärikasvust.

Loe edasi
28. October 2022 10:45

Foxway külastus: “Mis kapitali DNA’d on vaja, et ehitada innovatsioonikultuuri?”

Foxway OÜ
Innovatsiooniliidrite klubi on korraldamas ettevõttes Foxway koolitust innovatsioonikultuuri teemal. Sel korral külastame Eesti üht edukaimat ettevõtet, kelle ambitsiooniks on juhtida jätkusuutlikke IT teenuseid ja ringmajandust Euroopa tasemel. Kohtumisel räägib Foxway innovatsioonikultuurist ettevõttes ja käimasolevatest projektidest, lisaks viime läbi koolituse innovatsioonikapitali teemal.
Loe edasi
04. October 2022 09:00

Iduettevõtte-suurettevõtte matchmaking 4: Rohepööre ja jätkusuutlikkus

Fotografiska Tallinn
Innovatsiooniliidrite klubi korraldab koostöös Startup Inkubaatoriga 4. oktoobril kell 09.00-12.00 rohepöörde ja jätkusuutlikkuse matchmaking üritust. Ürituse keskmeks on rohepööre, mida aitavad toetada erinevad tehnoloogilised lahendused ja protsessid. Soovime toetada ettevõtteid süsinikuneutraalsuse saavutamise ja jalajälje vähendamisega, pakkudes Innovatsiooniliidrite klubi matchmaking formaati suurettevõtete ja iduettevõtete vahel koosloomeks ning kogemuste vahetamiseks. Üritusel osaleb ligikaudu 50 rohetehnoloogia valdkonna tipptegijat.
Loe edasi
23. September 2022 14:00

2022/2023 hooaja KICK-OFF Tartus “Tehnoloogia arendamine ja teaduse rakendamine – ettevõtete kogemus”

Tartu Ülikooli Delta keskus Sandbox (3. korrus ruum 3092)
Klubi hooaja avaüritus toimub reedel, 23. septembril Tartu Ülikooli Delta majas Sandbox ruumis. Selle hooaja avakohtumise teemaks on „Tehnoloogia arendamine ja teaduse rakendamine - ettevõtete kogemus“. Üritus on kõnelemas tehnoloogia ettevõtted ja teadusasutused ning ürituse lõpetab paneeldiskussioon. Ürituse peamiseks eesmärgiks on toetada T&A kasvu ja investeerimist ning omavahelist koostööd.
Loe edasi
15. June 2022 13:30

Innovatsiooniliidrite klubi hooaja lõpuüritus – “Sektorite ülene innovatsioon digiturvalisuse näitel”

Pipedrive
15. juunil toimub hooaja lõpuüritus teemal "Sektorite ülene innovatsioon digiturvalisuse näitel". Hooaja lõpuüritus toimub innovaatilises Pipedrive kontoris Tallinnas Mustamäe tee 3a. Seekordne teema on digiturvalisus ja sektorite ülene koostöö. Ürituse eesmärk on esmalt anda ülevaade toimunud ILK sündmustest ja kokkuvõtet rahulolu-uuringust. Ürituse põhiosa moodustab digiturvalisuse temaatika, mille eesmärgiks on rääkida Eesti riigi strateegilistest riskidest ja EL vaatest. Seejärel tuuakse praktilisi näiteid viimase aja rünnakutest ettevõtetele ning mida ettevõtted on muutnud, et vähendada riske ja tugevdada ettevõtte turvasnõudeid. Lisaks toome ettevõteteni lahenduse pakkujad, et avada turvanõuete konseptsioon, abistavad süsteemid ning mudelid, et tagada ettevõtte äri turvalisus. Ürituse võtmeväärtus seisneb selles, et saada kogemust erinevate turvariskide/nõuete osas, millele pöörata rõhku, mida muuta ning millised on potentsiaalsed lahendusepakkujad, kui endal ettevõttes puudub ressurss või võimekus.
Loe edasi
31. May 2022 09:45

Innovation Leaders Club x SEB Growth program: Future Economic Trends – How to strategically manage the development of new services, business models and processes?

SEB Pank
Innovation Leaders Club is organizing a joint event in cooperation with SEB's growth program on the topic "Future economic trends - How to strategically manage the development of new services, business models and processes?" During the event, SEB will provide an overview of digital revolution directions and economic trends. In addition, companies introduce the digital development on the example of financial sector, give insights of innovation projects and share practical examples and cooperation opportunities. Wharton Business School Executive MBA-s will take part of the event - this will be a great opportunity for Estonian companies to network and connect with stakeholders in US in order to analyse the opportunities and create possible collaboration to expand there.
Loe edasi
27. May 2022 09:45

“T&A parimad praktikad ning koostöö teadusasutuste ja ettevõtete vahel”

TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory
Innovatsiooniliidrite klubi on korraldamas TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory koolitust T&A parimatest praktikatest ning kuidas teha koostööd teadusasutuste ja ettevõtete vahel. Lisaks annavad HTM ja MKM ülevaate erinevatest toetusmeetmetest. Ürituse lõpetab paneeldiskussioon ülikoolide ja ettevõtete vahel, et rääkida erinevate osapoolte ootustest ning ühise koostöömudeli leidmisest.
Loe edasi
13. April 2022 08:45

Thermory külastus x iduettevõtte-suurettevõtte koostöömudeli koolitus

Thermory AS
Innovatsiooniliidrite klubi on korraldamas meie liikmesettevõttes Thermory's koolitust iduettevõtte-suurettevõtte koostöö mudeli teemal. Sel korral külastame maailma juhtivat termopuidu ja saunamaterjalide valmistaja Thermory't. Kohtumisel räägib Thermory innovatsioonikultuurist ettevõttes ja käimasolevatest projektidest, lisaks viime läbi koolituse suurettevõtte-iduettevõtte koostöömudeli teemal.
Loe edasi
02. March 2022 13:45

Innovatsiooniliidrite klubi x Rohetiiger: Iduettevõtte-suurettevõtte energeetika valdkonna matchmaking vol 3

Teaduspark Tehnopol (Saturn konverentsiruum)
Innovatsiooniliidrite klubi koostöös Rohetiigriga korraldab energeetika valdkonna matchmaking üritust oma liikmetele.

Matchmakingu eesmärgiks on tutvustada liikmesorganisatsioonidele valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks kas ühisarendamise, testimise, valideerimise, aga ka lihtsalt kasutamise vormis. Matchmaking ürituse teemaks on seekord energeetika, mis on üks olulisemaid valdkondi rohepöördes. Viis iduettevõtet tutvustavad oma nutikaid energialahendusi, mis aitavad nii kulusid kokku hoida, kui toetavad kliimaneutraalse energia tootmist ning aitavad ettevõtte keskkonnamõjusid vähendada.
Loe edasi
18. February 2022 09:00

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Fotografiska Restoran
Kohvihommik üritustesarja eesmärk on luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid.

Selle aasta esimesel kohvihommikul arutleme taas ILK liikmete poolt tõstatatud teemasid ja küsimusi. Omalt poolt tutvustame Innovatsiooniliidrite klubi nõukogu liikmeid ning anname ülevaate ILK kasvuambitsioonist ning strateegilistest suundadest.
Loe edasi
26. January 2022 10:30

Robootika ja tehisintellekti innovatsioon – kogemuslood ja rahastusallikad

SPARK Demo
Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE ning Innovatsiooniliidrite klubi kutsuvad Teid klubiüritusele “Robootika ja tehisintellekti innovatsioon - kogemuslood ja rahastusallikad”.
Oma ettevõtte kogemusest räägivad AS Thermory ja Fyma OÜ esindajad ning üritusel tutvustatakse MKMi taasterahastu meetmeid ja krattide pilootprojektide vooru.
Loe edasi
10. December 2021 13:00

Strategic Transformation: best practices across industries

Innovation Leaders club is organizing a virtual event on strategic planning to introduce the practices of leading companies about their transformations with a focus of R&D investments. Only for Innovation Leaders Club Members.
Loe edasi
29. October 2021 09:00

Iduettevõtte-suurettevõtte matchmaking 2: Tehisintellekt ja andmed

TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory
Startupide ja suurettevõtete matchmakingu eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks ühisarendamise, testimise, valideerimise või kasutamise vormis. Teise startup-suurettevõtte matchmaking ürituse teemaks on tehisintellekt ja andmed.
Loe edasi
01. October 2021 10:30

2021/2022 hooaja KICK-OFF Tartu Ülikooli Delta keskuses “Andmepõhised uued teenused ja ärimudelid”

Tartu Ülikooli Delta keskus
Osalejate seas on Tartu Teaduspark, Geenivaramu, Tartu Ülikool, SEB ja SEB Kasvuprogrammis osalevad startupid ning suurettevõtted erinevatest valdkondadest. Avaürituse eesmärk on anda ülevaade toimivatest andmepõhistest ärimudelitest ja teenustest, rääkides andmekasutusest nii tervise valdkonnas kui ka luues paralleele teiste valdkondadega.
Loe edasi
24. September 2021 09:00

Inspiratsioonihommik: ülevaade algavast hooajast

Gourmet Coffee Kadriorg
Innovatsiooniliidrite klubi kutsub oma liikmeid 24. septembril toimuvale inspiratsioonihommikule ja 2021/2022 hooaja avaüritusele 1. oktoobril Tartusse. Ootame Sinu ettevõtte meeskonda osa võtma 2021/2022 hooaja esimesest inspiratsioonihommikust 24. septembril kell 9:00- 11:00 Gourmet Coffee Kadriorus aadressil L. Koidula 13a.
Loe edasi
18. June 2021 09:00

Innovatsiooniliidrite klubi hooaja lõpuüritus – ideest spin-offini

Arhitektuurikatel
Küsitluste põhjal on selgunud, et ideearendusega enamus ettevõtetes süsteemselt ei tegeleta ning sageli puudub ideepank täielikult. Kuigi ideede genereerimine võib tunduda väljakutsena, oleme näinud ka mitmeid positiivseid näiteid ettevõtetest välja arenenud spin-offide näol. Kuidas teha ettevõtte siseselt ideearendust? Kuidas koguda ideid ja neid hinnata? Kuidas luua ideepanka? Kuidas jõuda ideest spin-offini? Kõigest sellest räägime 18. juuni üritusel Arhitektuurikatlas.
Loe edasi
28. May 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi Kohvihommik ürtustesarja eesmärk on luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid. Kohvihommik toimub iga kuu viimase reede hommikul.
Loe edasi
21. May 2021 14:00

ILK startup-suurettevõtte matchmaking vol 1: rohelahendused ja energiasääst

Startupide ja suurettevõtete matchmakingu näol alustab Innovatsiooniliidrite klubi teise regulaarsete ürituste sarjaga oma ettevõtmistes. Selle eesmärgiks on klubi suurorganisatsioonidest liikmetele tutvustada valdkondade kaupa iduettevõtteid ja nende innovaatilisi lahendusi eeskätt koostöövõimaluste leidmiseks kas ühisarendamise, testimise, valideerimise, aga ka lihtsalt kasutamise vormis.
Loe edasi
30. April 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi Kohvihommik ürtustesarja eesmärk on luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid.
Loe edasi
16. April 2021 09:00

INNOVATSIOONI TÖÖTUBA

Online
Innovatsiooniliidrite klubi kutsub oma liikmeid praktilisse online INNOVATSIOONI TÖÖTUPPA! Ootame Sinu ettevõtte 2 kuni 5-liikmelist meeskonda osa võtma 16. aprillil kell 9.00- 12.30 toimuvast töötoast. Sissejuhatavas osas räägime innovatsioonitegevuste tulemuslikkusest ja selle mõõtmisest.
Loe edasi
26. March 2021 08:30

Kohvihommik: vestlused innovatsioonist

Innovatsiooniliidrite klubi alustab uue ürtustesarjaga Kohvihommik- eesmärgiga luua ILK liikmetele täiendavaid suhtlemis- ja tutvusmisvõimalusi ning arutada põletavaid teemasid.
Loe edasi
17. December 2020 14:00

How to Design Innovation Funnel and Strategy

Online
With the Innovation Leaders Club's third insightful event, we keep the exciting journey progressing and the community growing! This time we meet virtually, but still in an interactive and practical way. The upcoming deep dive session focuses on creating an actionable innovation strategy.
Loe edasi
29. October 2020 14:00

Innovation Culture at Organisations

Milrem Robotics
Dear Innovation Leader

We are delighted to invite you to our second event:
Innovation Culture at Organisations
October 29th, Milrem Robotics
(Betooni 1, Tallinn).

During this event, we will get a deeper understanding of what innovation culture means, how to increase its level inside the organisation and what are the benefits that follow when you do so. We will learn how to broaden the innovation mindset and how to create innovation teams as well as lead them in your organisation.
Loe edasi
26. August 2020 14:00

Long-awaited opening event of the Innovation Leaders Club

Akadeemia tee 21/1, Venus auditorium, Science and business park Tehnopol
Science and business park Tehnopol along with SEB are excited to invite you to the grand opening of the Innovation Leaders Club, which connects an awesome community of innovation leaders and startups in Estonia.

The opening event brings you the best practice of corporate innovation leadership, shares new innovation insights and tools along with useful networking opportunities.

All corporates, public sector innovators and startups are welcome!
Loe edasi
17. June 2020 14:00

Kes veavad uue ajastu majandussprinti?

Online
Innovatsiooniliidrite klubi esimese veebiseminariga lükkame käima ürituste sarja, mis lõimib innovatsiooni visionäärid ühte kogukonda, loob pinnase uute ideede tekkeks, annab sügavamaid teadmisi ja tõhusamaid oskusi tulevikulahenduste rakendamiseks ettevõtetes.

Alustame digitaalselt ja juba sügisel ootame innovatsiooni eestvedajaid põnevale avaüritusele!

Avaseminaril arutlevad EV President Kersti Kaljulaid, Krimelte juht ja asutaja Jaan Puusaag ning Testlio asutaja ja CTO Kristel Kruustük, kes veavad uue ajastu majandussprinti.
Loe edasi